dodano: 2017-06-18 00:38:27 edycja: 2017-06-18 07:44:18 autor: 2 odsłon: 1486

GÓRA TABOR JUNIOR - "WPATRZENI W MARYJĘ" 17.06.2017

W dniu 17 czerwca 2017 roku w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Tetyniu odbył się zjazd dzieci z parafii, w których posługę duszpasterską prowadzą ks. chrystusowcy. Dzieci przyjechały z parafii na pomorzu zachodnim takich jak: św. Stanisław - Kozielice, św. Otton - Pyrzyce, św. Jan Chrzciciel - Stargard, Chrystus Król - Stargard, św. Katarzyna - Goleniów, św. Piotr i Paweł - Szczecin Podjuchy, św. Ducha - Szczecin Zdroje, Sanktuariun Najśw. Serca Pana Jezusa - Szczecin, Matka Bolesna - Chociwel, św. Michał Arch. - Dobrzany, par. Najśw. Serca Pana Jezusa - Brojce oraz z wielkopolski  par. św. Jadwiga Królowa - Poznań. Eucharystii przewodniczył Wikariusz Generalny Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej Ks. Bogusław Burgat TChr. a kazanie wygłosił ks. Krzysztof Wąchała TChr. duszpasterz parafii w Poznaniu. Po Mszy św. przy kościele w Tetyniu, udaliśmy się w pielgrzymce do Załęża oddalonego o 3,5 km, na plac przy tamtejszym jeziorze. Mimo deszczyku i wiaterka dotarliśmy do wyznaczonego celu, gdzie dzieci wzięły udział w grach i zabawach. Całemu naszemu spotkaniu towarzyszyła i patronowała nam Piękna Pani z Fatimy i pod jej opieką po zakończonym modlitewno-rekreacyjnym spotkaniu rozjechaliśmy się do naszych rodzinnych parafii. Organizatorzy serdecznie dziękują proboszczowi jak i parafianom parafii w Tetyniu za miłe i serdeczne przyjęcie "Góry Tabor - Junior"

18 czerwca 2017r. 18 czerwca 2017r. 2 1486