Aktualności parafii / kalendarz

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ROKU

25. września 2022

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

1. Dziś dwudziesta szósta niedziela w ciągu roku liturgicznego. Po raz kolejny (108) obchodzony jest dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Serdeczną modlitwą wspieramy wszystkich, którzy z powodu wojny, prześladowań i innych trudności musieli opuścić rodzinny kraj, aby doświadczali życzliwości i odpowiedniej pomocy w nowych środowiskach.

XVIII Niedziela Zwykła 31.07.2022 r.

1. Dziś ostatnia niedziela lipca, w kalendarzu liturgicznym osiemnasta niedziela w ciągu roku. Liturgia dzisiaj wzywa do troski nie tylko o dobra doczesne, ale przede wszystkim o dobra wieczne. Niech moc Pana płynąca z Eucharystii uzdalnia nas do troski o nasze zbawienie.

XVII Niedziela Zwykła 24.07.2022 r.

1. Dziś w kalendarzu liturgicznym przypada siedemnasta niedziela w ciągu roku. Modlimy się, abyśmy dobrze używali rzeczy przemijających i nieustannie ubiegali się o dobra wieczne (kolekta mszalna). Niech na drogach wakacyjnego odpoczynku nie zabraknie troski o życie duchowe, o modlitwę osobistą, nawiedzenie świątyń i udział we Mszy Świętej.

czwartek czerwiec

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

Voluptate, iure modi obcaecati.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

JASEŁKA 06.01.2024