loading...

1. Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do niebieskiej ojczyzny. Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma, w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię. 

2. W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Główne uroczystości odbędą się w Gnieźnie. W tym dniu podziękujemy Bogu za dzieło ewangelizacji nie tylko naszych rdzennych ziem, którego dokonał św. Wojciech. Msza Święta tego dnia o godz. 18.00.

3. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek po Mszy Św. wieczornej. Msze Św. wieczorne sprawowane są o godzinie 18.00.

4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła a na następny tydzień są proszone osoby: Antczak Iwona i Antczak Kamila.

5. Zapowiedzi przedślubne: Alicja Michalska i Bartłomiej Olejniczak.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

7. W tym tygodniu patronuje nam:

– w piątek 23 kwietnia – św. Wojciech (956-997), biskup i męczennik, główny patron Polski.


do góry...
17 kwietnia 2127 Drukuj

Lokalizacja / kościoły