loading...

1. Świętowanie niedzieli to świętowanie obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Oddał życie, aby nas zbawić, abyśmy mieli życie. Jego ofiara wymaga naszej odpowiedzi, dlatego zachęcajmy się nawzajem do autentycznego życia wiarą na co dzień. Tak żyły pierwsze wspólnoty. Trwajmy w radości Wielkiej Nocy.

2. W najbliższy czwartek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i kolejna rocznica zamachu na Jana Pawła II w 1981 r.

3. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, by w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty.

4. Rozpoczęliśmy maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Zapraszamy na nabożeństwo majowe po Mszach Św. w poniedziałek, środę, piątek i sobotę w Tetyniu, we wtorek o godz. 16.00 w Trzeborzu a o godz. 17.00 w Załężu.

5. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek po Mszy Św. wieczornej. Msze Św. wieczorne sprawowane są o godzinie 18.00.

6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła a na następny tydzień są proszone osoby: Golczyk Urszula i Brzeskot Katarzyna.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

8. W tym tygodniu patronuje nam:

– w piątek 14 maja – św. Maciej, apostoł, wybrany przez apostołów do ich grona, zajął miejsce Judasza.


do góry...
07 maja 1931 Drukuj

Lokalizacja / kościoły