loading...

Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa napełniło radością nie tylko kobiety przybyłe do grobu i apostołów, lecz także wszystkich, do których dotarła wiadomość o nim. Po misterium Świętego Triduum, po opuszczeniu, wyszydzeniu, cierpieniu i śmierci nastaje nowy czas nadziei. Z perspektywy zmartwychwstania życie człowieka wygląda inaczej. Nauczmy się tak na nie patrzeć.

Chrystus Pan zmartwychwstał – i my zmartwychwstaniemy! Niechaj ta nadzieja będzie w nas źródłem radości i pokoju, niech porządkuje naszą codzienność, abyśmy każdego dnia stawali się niezwykłymi świadkami zmartwychwstania. Jezus żyje! Dzielmy się tą radością z najbliższymi i ze wszystkimi, których Pan z nami spotka. Pokoju serca, radości rozpromieniającej każdy dzień, nadziei, która nigdy nie gaśnie – z całego serca wam życzymy.

1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym tak pięknie przeżywamy Święte Triduum Paschalne. Niech Zmartwychwstały spotka was na drodze waszego życia jak uczniów idących do Emaus.

2. Jutro w poniedziałek wielkanocny Msze  Św. jak w Niedzielę.  W Tetyniu godz. 8.30 i 11.00, w Załężu o godz.9.45, w Trzeborzu o godz. 12.30.

3. W piątek 9 kwietnia po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców dzieci I - szo Komunijnych.

4. Biuro parafialne czynne w środę i piątek po Mszy Św. wieczornej. Msze Św. wieczorne sprawowane są o godzinie 18.00.

5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła a na następny tydzień są proszone osoby: Rejniak Adrianna i Gała Danuta.

6. Za tydzień, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Bóg nieustannie nas zaskakuje miłosierdziem okazywanym nam w przeróżny sposób. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem wdzięczności Bogu.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego. WESOŁEGO ALLELUJA!


do góry...
01 kwietnia 1666 Drukuj

Lokalizacja / kościoły