loading...

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie dobrym pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów.

2. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W pierwszą sobotę miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi wszelkie grzechy i znieważenia oraz zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00.

3. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek po Mszy Św. wieczornej. Msze Św. wieczorne sprawowane są o godzinie 18.00.

4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła a na następny tydzień są proszone osoby: Antczak Iwona i Antczak Kamila.

5. Od piątku 30 kwietnia do poniedziałku 03 maja będą w naszej parafii klerycy z seminarium w Poznaniu z okazji Niedzieli Dobrego Pasterza i modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

7. W tym tygodniu patronuje nam:

– w czwartek 29 kwietnia – św. Katarzyna Sieneńska (1347-1380), dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy.


do góry...
23 kwietnia 2539 Drukuj

Lokalizacja / kościoły