Aktualności parafii / kalendarz

II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2018 r.

1. W drugą niedzielę Wielkiego Postu Kościół ukazuje nam Pana Jezusa, który podczas przemienienia na górze Tabor objawia uczniom swoją chwałę. Bóg Ojciec, wskazując na Jezusa, mówi: „To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie”.

I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2018 r. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

1. W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu Kościół przypomina nam prawdę, że każdy z nas jest kuszony. Pan Jezus także nie był w swoim ziemskim życiu wolny od pokus. Pokazał nam jednak, jak należy z nimi walczyć.

VI Niedziela Zwykła 11.02.2018 r.

1. Chrystus, który oczyścił trędowatego i przywrócił mu nie tylko zdrowie, ale też godność dziecka Bożego, pragnie każdego z nas oczyszczać z trądu naszych grzechów. Trzeba tylko przyjść do Niego i o to poprosić.

czwartek czerwiec

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

Voluptate, iure modi obcaecati.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

Chórek dziecięcy "STOKROTKI" z Bielic w Tetyniu

W ostatnią niedzielę stycznia 28.01.2018 r. na Mszy św. w Tetyniu o godz. 11:00 gościliśmy chórek dziecięcy pod przewodnictwem prowadzącego i opiekuna chórku od wielu lat pana Bronisława Wójcika. Na mszy św. były śpiewane nasze polskie kolędy. Po mszy św. odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu tegogż chórku. Serdecznie dziękujemy za koncert i wspomienie tak wspaniałych świąt jakie jest Boże Narodzenie.

Lokalizacja / kościoły