Aktualności parafii / kalendarz

XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018 r.

1. Pan Jezus przez całe swoje ziemskie życie wiedział, do czego się przygotowuje, że Jego śmierć będzie ceną za zbawienie ludzi. My też wiemy, że aby osiągnąć zbawienie, musimy przejść przez drogę codziennego krzyża naszych cierpień, niepowodzeń, grzechów. Zbawiciel wskazuje nam, że najlepszą postawą życiową jest postawa pełnego zaufania Panu Bogu. Mamy być jak małe dziecko, które bezgranicznie ufa swoim rodzicom.

XXIV Niedziela Zwykła 16.09.2018 r.

1. Pytania, które Pan Jezus postawił swoim uczniom w drodze pod Cezareą Filipową, są wciąż aktualne: za kogo uważają Mnie ludzie? A za kogo wy Mnie uważacie? Na te pytania każdy musi codziennie  dawać odpowiedź przed Bogiem i przed samym sobą. Musimy pamiętać, że pójście za Panem Jezusem wymaga wielu wyrzeczeń, ale to jest jedyna droga, by otrzymać niebo.

23 Niedziela Zwykła 09.09.2018 r.

1. Uzdrowienie głuchoniemego jest przykładem, jak Boże działanie przemienia człowieka, otwiera go na nowe życie. Chrystus wciąż pragnie każdego z nas uzdrawiać i obdarzać swą łaską. Nie zamykajmy się na Boże działanie w nas.

czwartek czerwiec

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

Voluptate, iure modi obcaecati.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

Dożynki Gminne w Trzeborzu 25.08.2018 r.

W dniu 25 sierpnia 2018 r. Mszą św. o godz. 14.00 w parafii Tetyń miejscowości Trzebórz rozpoczęły się Dożynki Gminy Kozielice.

Lokalizacja / kościoły